Location : Home > 1 > 1N4754E3/TR13
1N4754E3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52C3V0-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 410MW SOD123
BZT52C3V0-HE3-18 IC 38740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52C3V0-HE3-18 NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CZRV5225B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 200MW SOD323
CZRV5225B-G COMCHIP 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
CZRV5225B-G Comchip Technology 139530 NEW RoHS DIODE ZENER 3.0V 200MW SOD-323 FindCores Electronics Inc.
CZRV5225B-G Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.2W VR=3V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SR1045-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 10A R6
SR1045-TP IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SR1045-TP Micro Commercial Co 7820 12+ R6 Axial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SR1045-TP Micro Commercial Components (M 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers 10A 45V enkaite Electronics Co., Ltd
FDG6313N Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 25V 0.5A SC70-6
FDG6313N 38626 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
FDG6313N Distributor 224450 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
FDG6313N FAIRCHILD 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EL 1Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1.5A AXIAL
EL 1Z IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL 1Z NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325101-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325101-04-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ17558100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ17558100J0G Amphenol FCI 147240 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ17558100J0G IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ17558100J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2708-2-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.187" (4.75mm) Silver
2708-2-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2708-2-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297990 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=4.75MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F50033ATT Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À30ppm Crystal 6pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F50033ATT CTS-Frequency Controls 42455 1538+ CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F50033ATT CTS-Frequency Controls 57879 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F50033ATT CTS-Frequency Controls 97830 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1804690 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1804690 Electronics 26001 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1804690 Phoenix Contact 287610 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1804690 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1226580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole