Location : Home > 4 > 416F50033ATT
416F50033ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F50033ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F50033ATT CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F50033ATT CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 42455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F50033ATT CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F50033ATT CRYSTAL 50.000 MHZ 6PF SMT 97830 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NP50P06SDG-E1-AY Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 50A TO-252
NP50P06SDG-E1-AY NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NP50P06SDG-E1-AY Renesas 242100 1538+ MOSFET P-CH -60V 50A TO-252 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NP50P06SDG-E1-AY Renesas 597500 1525+ MOSFET P-CH -60V 50A TO-252 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IRFS654B_FP001 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 21A TO-220F
IRFS654B_FP001 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFS654B_FP001 Fairchild Semiconductor 8000 2012+ MOSFET N-CH 250V 21A TO-220F Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRFS654B_FP001 IR 37930 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
EU 1ZV0 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 500MA AXIAL
EU 1ZV0 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EU 1ZV0 NEW 89590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RK 36V1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL
RK 36V1 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RK 36V1 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38720-6210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
38720-6210 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
38720-6210 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1774794001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1774794001 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1774794001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 5POS 90 TIN 350RL EKT Electronics Co., Ltd
1774794001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 5POS 90 TIN 350RL Global Thunder Electronics Co.,Ltd