Location : Home > 1 > 1812SC562KAT1A
1812SC562KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1812SC562KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1812SC562KAT1A standard package with RoHS 43580 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1812SC562KAT1A CAP CERM 5600PF 1500V X7R 1812 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1812SC562KAT1A 987764 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1812SC562KAT1A CAP CERM 5600PF 1500V X7R 1812 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-55-26-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 26 AWG LEAD