Location : Home > B > B32529C224K
B32529C224K
Share on FacebookShare on Facebook
B32529C224K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529C224K standard package with RoHS 46490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
B32529C224K Film Capacitors 0.22uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32529C224K CAP FILM 0.22UF 63VDC RADIAL 903400 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B32529C224K Film Capacitors 0.22uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com