Location : Home > 1 > 1812GC331KAT1A\SB
1812GC331KAT1A\SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C0402C330K8GACTU Capacitors Ceramic Capacitors 33pF ¡À10% 10V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
C0402C330K8GACTU Kemet 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
C0402C330K8GACTU KEMET 36800 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TMK107BJ105KK-T Capacitors Ceramic Capacitors 1¦ÌF ¡À10% 25V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
TMK107BJ105KK-T ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TMK107BJ105KK-T TAIYO 396500 16+ SMD Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TMK107BJ105KK-T TAIYOYUDEN 19585 2014+ SMD ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
VJ1812A300JBGAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 30pF ¡À5% 1000V (1kV) C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
VJ1812A300JBGAT4X Vishay Vitramon 808200 1532+ CAP CER 30PF 1KV 5 NP0 1812 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VJ1812A300JBGAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2013+ CAP CER 30PF 5 1000V NP0 1812 SIMEN Electronics Co.,Ltd
MA101A560JAA Capacitors Ceramic Capacitors 56pF ¡À5% 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Axial 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.07mm)
MA101A560JAA 39804 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
MA101A560JAA IC 36310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1825HC102MAT3A Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À20% 3000V (3kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric) 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
1825HC102MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1825HC102MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
1825HC102MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 1000PF 20 3KV X7R 1825 Topic Electronics Co.,Ltd
VJ0402D1R0BLCAJ Capacitors Ceramic Capacitors 1pF ¡À0.1pF 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
VJ0402D1R0BLCAJ IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0402D1R0BLCAJ NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7101K2V4BE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
P2012Z Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
P2012Z IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P2012Z NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100SP3T3B4VS21RE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Through Hole
100SP3T3B4VS21RE E-Switch 8000 2012+ 2012+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
100SP3T3B4VS21RE E-Switch 8000 2012+ SWITCH TOGGLE SPDT .4VA PC MNT Power Agency Co.,Ltd
FCAV-325-BZ4 Uncategorized Miscellaneous FCAV-325-BZ4=3PDT 25A MID-RANGE
FCAV-325-BZ4 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FCAV-325-BZ4 NEW 98730 18+ 18+ RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FCAV-325-BZ4 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HM1188FNLT Transformers Pulse Transformers MDL SIN 100D 1:1 SMT TR
HM1188FNLT IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HM1188FNLT NEW 98690 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
HM1188FNLT NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-2151285-7 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-200F300F-CRIMPTOOLINGKIT
576719-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories INDENTER - BARREL
576719-6 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-306171-5 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories RELAY
9-306171-5 39155 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
9-306171-5 IC 38741 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
7-2151044-7 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-055F072O-CRIMPTOOLINGKIT
301702 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories SPRING
301702 IC 27150 1512+ QFP Unitronix Electronics Limited
301702 N/A 15000 2016 QFP FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
301702 N/A 18000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
301702 Semiconductor 19405 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1219510000 Uncategorized Miscellaneous PWR173110L
2-238018-7 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER-INSULATION-O
27662 Uncategorized Miscellaneous MKL 3/8 8 POLE VT TAB KRG BN
27662 Molex, LLC 278510 2016+ KK 156 HDR ASSY TIN 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1812GC331KAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 330pF ¡À10% 2000V (2kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
1812GC331KAT1A AVX 691300 1532+ CAP CER 330PF 2KV 10 X7R 1812 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1812GC331KAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
1812GC331KAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 330PF 10 2KV X7R 1812 EKT Electronics Co., Ltd