Location : Home > 1 > 1825HC102MAT3A
1825HC102MAT3A
Share on FacebookShare on Facebook
1825HC102MAT3A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1825HC102MAT3A CAP CER 1000PF 20 3KV X7R 1825 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GCM3195C1H152JA16D Capacitors Ceramic Capacitors 1500pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
GCM3195C1H152JA16D 96350 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
GCM3195C1H152JA16D IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GCM3195C1H152JA16D Murata 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0015uF 50Volts C0G 5 Le Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HGZ101MBPEJ0KR Capacitors Ceramic Capacitors 100pF ¡À20% 8000V (8kV) Ceramic Capacitor -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole Radial, Disc 0.354" Dia (9.00mm)
HGZ101MBPEJ0KR IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HGZ101MBPEJ0KR Vishay BC Components 1512100 15+ CAP CER 100PF 8KV 20 RADIAL Unitronix Electronics Limited
HGZ101MBPEJ0KR Vishay BC Components 609600 1532+ CAP CER 100PF 8KV 20 RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
HGZ101MBPEJ0KR Vishay BC Components 714800 NEW RoHS CAP CER 100PF 8KV 20 RADIAL FindCores Electronics Inc.
1426441-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD-I 5SMPO033F055O LEADMAKER
1852532-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM EMPO120F180F LM & G
1852532-1 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
160E20 Transformers Power Transformers XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
0011185419 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories 60843A108 INSULATION PUNCH
2M1-SP2-T8-B0-M1QE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
2M1-SP2-T8-B0-M1QE Carling Technologies 8000 2012+ 2012+ Power Agency Co.,Ltd
2M1-SP2-T8-B0-M1QE Carling Technologies 8000 2012+ 2012+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
2M1-SP2-T8-B0-M1QE Semiconductor 21953 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
T050X000YP1 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T050X000YP1 NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ST21L3S3AB Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle
ST21L3S3AB APEM 1-3000 2014+ SWITCH TOGGLE MINI UNSELD Ameyic Electronics Limited
7211MD9AV2BE22 Switches Toggle Switches Toggle Switch SP3T Through Hole, Right Angle, Vertical
7211MD9AV2BE22 C&K Components 17750 1525+ TOGGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7211MD9AV2BE22 C&K Components 242230 1538+ TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7211MD9AV2BE22 C&K Components 57649 15+ TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7208P3HAV2BE Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle, Vertical
7208P3HAV2BE C&K Components 16790 1525+ TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7208P3HAV2BE C&K Components 241750 1538+ TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7208P3HAV2BE C&K Components 57169 15+ TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7208P3HAV2BE IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
680301-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM 5EAPR110F K
1852258-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM EMPO090F155OV K
10103 Tools Screw and Nut Drivers - Bits, Blades and Handles BLADE PHILLIPS SZ1 5.51"
10103 Amphenol FCI 278210 2016+ CONN SHUNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
720 Transformers Power Transformers XFRMR LAMINATED 370VA CHAS MOUNT
720 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
720 C&K Components 16790 1525+ TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
720 C&K Components 241750 1538+ TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
720 C&K Components 57169 15+ TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
720 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F-46X Transformers Power Transformers POWER XFMR CHASSIS MOUNT W/LEADS
F-46X TRIAD 10000 16+ POWERTRANSFORMERChassisMount:Singl Fantastic Technologies limited.
7-456408-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER,WIRE .110 F PREMIUM
7-456408-6 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0638117775 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories LOCATOR ASSEMBLY
NF-T-11 Uncategorized Miscellaneous TOOL ACCY
NF-T-11 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NF-T-11 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825GC103MAT3A\SB Capacitors Ceramic Capacitors 10000pF ¡À20% 2000V (2kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric) 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
1825HC102MAT3A\SB Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À20% 3000V (3kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric) 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)