Location : Home > 1 > 1808CC273KAT9A
1808CC273KAT9A
Share on FacebookShare on Facebook
1808CC273KAT9A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1808CC273KAT9A CAP CER 27000PF 10 630V X7R 180 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1808CC273KAT9A CAP CER 27000PF 10 630V X7R 180 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1808CC273KAT9A CAP CER 0.027UF 630V 10 X7R 180 600900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1808CC273KAT9A CAP CER 27000PF 10 630V X7R 180 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com