Location : Home > 1 > 1808CC273KAJ9A
1808CC273KAJ9A
Share on FacebookShare on Facebook
1808CC273KAJ9A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1808CC273KAJ9A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 0.027uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1808CC273KAJ9A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 0.027uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1808CC273KAJ9A CAP CER 0.027UF 630V 10 X7R 180 601000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.