Location : Home > 1 > 170155J160ME
170155J160ME
Share on FacebookShare on Facebook
170155J160ME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170155J160ME Film Capacitors 1.5uF 160V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
170155J160ME CAP FILM 1.5UF 160VDC AXIAL 1519500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170155J160ME CAP FILM 1.5UF 160VDC AXIAL 890500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170155J160ME Film Capacitors 1.5uF 160V 5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd