Location : Home > 3 > 35YXG470MEFCCR10X20
35YXG470MEFCCR10X20
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300950128 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips CABLE GRIP ROTATING EYE 0.533M
SE38PFR-MR8 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SLEEVE EXP FR GRY 0.38" (9.5MM)
SE38PFR-MR8 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE38PFR-MR8 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SE38PFR-MR8 originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SE38PFR-MR8 Panduit Corp 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
875115452003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V SMD