Location : Home > 1 > 170104J400GC
170104J400GC
Share on FacebookShare on Facebook
170104J400GC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170104J400GC CAP FILM 0.1UF 400VDC AXIAL 1523500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170104J400GC CAP FILM 0.1UF 400VDC AXIAL 894500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170104J400GC Film Capacitors 0.1uF 400V 5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd