Location : Home > 1 > 150474K100DC
150474K100DC
Share on FacebookShare on Facebook
150474K100DC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
150474K100DC CAP FILM 0.47UF 100VDC AXIAL 584200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
150474K100DC Film Capacitors 0.47uF 100V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
150474K100DC Film Capacitors 0.47uF 100V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
150474K100DC CAP FILM 0.47UF 100VDC AXIAL 689400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
150474K100DC CAP FILM 0.47UF 100VDC AXIAL 49570 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor