Location : Home > 1 > 150334K250FC
150334K250FC
Share on FacebookShare on Facebook
150334K250FC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
150334K250FC CAP FILM 0.33UF 250VDC AXIAL 584000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
150334K250FC Film Capacitors 0.33uF 250V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
150334K250FC CAP FILM 0.33UF 250VDC AXIAL 689200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.