Location : Home > 1 > 12105J2R8ABTTR
12105J2R8ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
12105J2R8ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12105J2R8ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.8pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
12105J2R8ABTTR CAP THIN FILM 2.8PF 50V 1210 885700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
12105J2R8ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.8pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd