Location : Home > 0 > 0235.800VXP
0235.800VXP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T95Y685K025LZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2910
T95Y685K025LZAL IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95Y685K025LZAL NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95Y685K025LZAL Vishay Sprague 1400300 15+ CAP TANT 6.8UF 25V 10 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95Z226K016HZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 16V 10% 2910
T95Z226K016HZAL IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95Z226K016HZAL NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95Z226K016HZAL Vishay Sprague 1516300 15+ CAP TANT 22UF 16V 10 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F931A226KBA Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 10V 10% 1411
F931A226KBA 37314 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
F931A226KBA Electronics 24969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
F931A226KBA IC 37340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
293D105X9050C2TE3 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1UF 50V 10% 2312
293D105X9050C2TE3 IC 38720 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
293D105X9050C2TE3 VISHAY 23000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
4120-G214-J1M1-K2S0ZN-20A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 20A
T21-2-10.0A-01-11A-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 10A TOGGLE
74B-3 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE AT&T COLUMBUS
0230.375HXSP Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
5SFP 4-R Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
5MF 800-R Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM