Location : Home > 1 > 12101U3R6BAT2A
12101U3R6BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12101U3R6BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12101U3R6BAT2A CAP CER 3.6PF 100V NP0 1210 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
12101U3R6BAT2A CAP CER 3.6PF 100V NP0 1210 1511400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
12101U3R6BAT2A CAP CER 3.6PF 100V NP0 1210 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5 PSI-D-4V-PRIME Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor ¡À5 PSI (¡À34.47 kPa) Differential Male - 0.19" (4.8mm) Tube, Dual 0.25 V ~ 4.25 V 4-SIP Module
5 PSI-D-4V-PRIME Distributor 183530 18+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
5 PSI-D-4V-PRIME IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5 PSI-D-4V-PRIME Distributor 183330 18+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
5 PSI-D-4V-PRIME IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)