Location : Home > L > LD051A101KAB4A
LD051A101KAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051A101KAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051A101KAB4A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD051A101KAB4A CAP CER 100PF 100V 10 NP0 0805 1323100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD051A101KAB4A CAP CER 100PF 100V 10 NP0 0805 686800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD051A101KAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF 10 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com