Location : Home > 1 > 12063F474K4T2A
12063F474K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
12063F474K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12063F474K4T2A standard package with RoHS 47070 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
12063F474K4T2A CAP CER 0.47UF 25V 10 X8R 1206 616700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
12063F474K4T2A 985765 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
12063F474K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.47uF 10 X8R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com