Location : Home > C > C0402C180G5GACTU
C0402C180G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C180G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C180G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 18pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C180G5GACTU CAP CER 18PF 50V 2 NP0 0402 796800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C180G5GACTU standard package with RoHS 45320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C180G5GACTU CAP CER 18PF 50V 2 NP0 0402 902000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.