Location : Home > 0 > 08055C332K4T2A
08055C332K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C332K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C332K4T2A CAP CER 3300PF 50V 10 X7R 0805 986800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055C332K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3300pF 50volts X7R 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055C332K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3300pF 50volts X7R 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com