Location : Home > 0 > 08055C103K4T2A
08055C103K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C103K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C103K4T2A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0805 1537000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055C103K4T2A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0805 877000 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055C103K4T2A standard package with RoHS 467080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08055C103K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.01uF 50volts X7R 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com