Location : Home > 0 > 08055C183K4T2A
08055C183K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C183K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C183K4T2A CAP CER 0.018UF 50V 10 X7R 0805 686100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055C183K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 18000pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055C183K4T2A CAP CER 0.018UF 50V 10 X7R 0805 576100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055C183K4T2A CAP CER 0.018UF 50V 10 X7R 0805 1205100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055C183K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 18000pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com