Location : Home > 0 > 08055C152KAZ2A
08055C152KAZ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C152KAZ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C152KAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1500pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08055C152KAZ2A CAP CER 1500PF 50V 10 X7R 0805 681400 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.