Location : Home > 0 > 08055C104J4T2A
08055C104J4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C104J4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C104J4T2A CAP CER 0.1UF 50V 5 X7R 0805 914200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
08055C104J4T2A CAP CER 0.1UF 50V 5 X7R 0805 809000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08055C104J4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1uF 50V 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com