Location : Home > L > LLS2V561MELB
LLS2V561MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2V561MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2V561MELB CAP ALUM 560UF 20 350V SNAP 485200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2V561MELB RoHS Compliant 40014 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLS2V561MELB 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LLS2V561MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 560uF 85c 30x40x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com