Location : Home > 0 > 08055A561K4T2A
08055A561K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A561K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A561K4T2A CAP CER 560PF 50V 10 NP0 0805 904800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A561K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 560pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A561K4T2A CAP CER 560PF 50V 10 NP0 0805 894800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055A561K4T2A CAP CER 560PF 50V 10 NP0 0805 1529800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055A561K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 560pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com