Location : Home > 0 > 08051A102K4T2A
08051A102K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A102K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A102K4T2A CAP CER 1000PF 100V 10 NP0 0805 904900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051A102K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1000pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08051A102K4T2A CAP CER 1000PF 100V 10 NP0 0805 894900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08051A102K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1000pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com