Location : Home > 0 > 08055A102JAQ2A
08055A102JAQ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A102JAQ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A102JAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055A102JAQ2A CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 0805 982700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A102JAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A102JAQ2A CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 0805 872700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055A102JAQ2A CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 0805 1520700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com