Location : Home > R > RCY20003
RCY20003
Share on FacebookShare on Facebook
RCY20003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JMK042BJ103MC-W Capacitors Ceramic Capacitors 10000pF ¡À20% 6.3V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 01005 (0402 Metric) 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
JMK042BJ103MC-W 687946 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
JMK042BJ103MC-W Taiyo Yuden 588600 1532+ CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
JMK042BJ103MC-W Taiyo Yuden 693800 17+/18+ CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005 FindCores Electronics Co.,Ltd.
SR305A103KAR Capacitors Ceramic Capacitors 10000pF ¡À10% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
SR305A103KAR AVX 20859 N/A NA Cubic Technology Co.,Ltd.
SR305A103KAR AVX 21450 NEW+ NA Direct Source Components Pte Ltd.
SR305A103KAR AVX 25309 NEW+ NA UWIN COMPONENTS TRADING (HK) CO., LTD.
SR305A103KAR Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1852562-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM SMPR062F134F G (CUTS)
1852562-3 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7101P3DZQE22 Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
7101P3DZQE22 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PK007-006 Test and Measurement Accessories COLOR CODING RINGS PACK OF 8
PK007-006 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PK007-006 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CT2439-100-6 Test and Measurement Test Leads - BNC Interface 39.4" (1000.00mm) BNC, Male Plug To Mini Hook (2) Test Lead 33VAC, 70VDC
CT2439-100-6 IC 39460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT2439-100-6 NEW 88950 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CT2439-100-6 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
621171-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses Hand Crimper Tool Side Entry
621171-2 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2151218-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses OC-AT-S-FA-080F100O-001-0221
1530465-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD INDL NON-AMP APPLI
09990000828 Tools Insertion, Extraction HAN-MODULAR REMOVAL TOOL F SINGL
26079 Tools Screw and Nut Drivers 0.8mm x 4mm Slotted Screwdriver 7.87" (200.0mm)
26079 Caterpillar 8000 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
26079 Caterpillar 8000 15+ HOSE AS. Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
26079 Caterpillar 8000 15+ HOSE AS. PXT Direct Electronics Co.,Ltd
74986 Tools Screw and Nut Drivers - Sets Hex Bit Set 10 Pieces
74986 Distributor 215770 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
74986 IC 38582 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
74986 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0636003075 Uncategorized Miscellaneous LEVELING SCREW
0638017508 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories WIRE ANVIL
MR SAFESTORE OCS Uncategorized Miscellaneous MEGARAID SAFESTORE SOFTWARE LICE
1540-2 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Hollow 0.266" (6.75mm) Tin