Location : Home > 0 > 08053J0R5PBTTR
08053J0R5PBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08053J0R5PBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053J0R5PBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08053J0R5PBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.5pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08053J0R5PBTTR CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0805 893100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.