Location : Home > 0 > 08053J0R1PBTTR
08053J0R1PBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08053J0R1PBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053J0R1PBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08053J0R1PBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.1pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08053J0R1PBTTR CAP THIN FILM 0.1PF 25V 0805 893200 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.