Location : Home > 0 > 08053C103M4T2A
08053C103M4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C103M4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C103M4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF 20 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08053C103M4T2A CAP CER 10000PF 25V 20 X7R 0805 1236400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053C103M4T2A CAP CER 10000PF 25V 20 X7R 0805 686400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C103M4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF 20 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.