Location : Home > 0 > 08053A470K4T2A
08053A470K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053A470K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053A470K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 47pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08053A470K4T2A CAP CER 47PF 25V 10 NP0 0805 1236500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053A470K4T2A CAP CER 47PF 25V 10 NP0 0805 686500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053A470K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 47pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08053A470K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 47pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com