Location : Home > 0 > 08051K5R6CBTTR
08051K5R6CBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K5R6CBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K5R6CBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K5R6CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5.6pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K5R6CBTTR CAP THIN FILM 5.6PF 100V 0805 901900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.