Location : Home > 0 > 08051K5R1CBTTR
08051K5R1CBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K5R1CBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K5R1CBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K5R1CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5.1pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K5R1CBTTR CAP THIN FILM 5.1PF 100V 0805 902000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.