Location : Home > 0 > 08051K3R3CBTTR
08051K3R3CBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K3R3CBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K3R3CBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K3R3CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3.3pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K3R3CBTTR CAP THIN FILM 3.3PF 100V 0805 902500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.