Location : Home > 0 > 08051K2R7CBTTR
08051K2R7CBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K2R7CBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K2R7CBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K2R7CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2.7pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K2R7CBTTR CAP THIN FILM 2.7PF 100V 0805 902600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.