Location : Home > 0 > 08051K0R5AAWTR
08051K0R5AAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K0R5AAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K0R5AAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K0R5AAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.5pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K0R5AAWTR CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0805 885900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051K0R5AAWTR CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0805 775900 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.