Location : Home > 0 > 08051K0R3AAWTR
08051K0R3AAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K0R3AAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K0R3AAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K0R3AAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.3pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K0R3AAWTR CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0805 886000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051K0R3AAWTR CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0805 776000 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.