Location : Home > 0 > 08051JR65ABTTR
08051JR65ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051JR65ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051JR65ABTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051JR65ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.65pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051JR65ABTTR CAP THIN FILM 0.65PF 100V 0805 903000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.