Location : Home > 0 > 08051J0R1ABTTR
08051J0R1ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J0R1ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J0R1ABTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J0R1ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.1pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J0R1ABTTR CAP THIN FILM 0.1PF 100V 0805 902900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.