Location : Home > 0 > 08051J8R2CBTTR
08051J8R2CBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J8R2CBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J8R2CBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J8R2CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 8.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J8R2CBTTR CAP THIN FILM 8.2PF 100V 0805 694000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.