Location : Home > 0 > 08051J6R8CBTTR
08051J6R8CBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J6R8CBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J6R8CBTTR 2015+ 128000 Coilcraf 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J6R8CBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6.8pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J6R8CBTTR CAP THIN FILM 6.8PF 100V 0805 694100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.