Location : Home > 0 > 08051C102K4T4A
08051C102K4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C102K4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C102K4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051C102K4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051C102K4T4A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0805 1241900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C102K4T4A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0805 691900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051C102K4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.