Location : Home > 0 > 08051C102K4T2A
08051C102K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C102K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C102K4T2A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
08051C102K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051C102K4T2A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0805 1242000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C102K4T2A CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0805 692000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.