Location : Home > 0 > 08051A101G4T2A
08051A101G4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A101G4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A101G4T2A CAP CER 100PF 100V 2 NP0 0805 1430000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08051A101G4T2A CAP CER 100PF 100V 2 NP0 0805 774000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08051A101G4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com