Location : Home > E > ECA-1VM221B
ECA-1VM221B
Share on FacebookShare on Facebook
ECA-1VM221B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECA-1VM221B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220UF 35V ELECT M RADIAL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECA-1VM221B ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
453-NS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Green 0.075" (1.91mm) 50' (15.24m)