Location : Home > 0 > 0603YC102M4T4A
0603YC102M4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
0603YC102M4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0603YC102M4T4A CAP CER 100PF 16V 20 X7R 0603 797700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
0603YC102M4T4A CAP CER 100PF 16V 20 X7R 0603 692500 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0603YC102M4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1000pF 20 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
0603YC102M4T4A CAP CER 100PF 16V 20 X7R 0603 1347700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
0603YC102M4T4A CAP CER 100PF 16V 20 X7R 0603 797700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.