Location : Home > 0 > 06033C332M4T4A
06033C332M4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
06033C332M4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06033C332M4T4A CAP CER 3300PF 25V 20 X7R 0603 797800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
06033C332M4T4A CAP CER 3300PF 25V 20 X7R 0603 692600 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06033C332M4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 3300pF 20 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06033C332M4T4A CAP CER 3300PF 25V 20 X7R 0603 1347800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06033C332M4T4A CAP CER 3300PF 25V 20 X7R 0603 797800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06033C332M4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 3300pF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com