Location : Home > 0 > 06035F223K4T2A
06035F223K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035F223K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035F223K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.022uF 10 X8R Le 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035F223K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.022uF 10 X8R Le 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
06035F223K4T2A standard RoHS / Pb-Free 45980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
06035F223K4T2A CAP CER 0.022UF 50V 10 X8R 0603 1519900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860020575015 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
865060445005 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 100 UF 20% 25 V